Witamy

Skoro jesteś na naszej stronie, to potrzebujesz fachowej porady lub usługi z zakresu geodezji lub budownictwa.

Jesteśmy prężną firmą, która na przestrzeni lat zdobyła olbrzymie doświadczenie w każdym rodzaju geodezji, zarówno w wymagającej geodezji inżynieryjnej jak i powszechnej użytkowej. Wysokiej klasy sprzęt pomiarowy oraz terminowość i krótki czas realizacji zadań, pozwala nam konkurować z najlepszymi i wykonywać zamierzone cele z pełnym profesjonalizmem.


Czego możesz od nas oczekiwać?

Wszystkiego czego będziesz potrzebować do zrealizowania swojego pomysłu oraz pełnego zaangażowania w realizacji powierzonego nam zadania. 

 

Chcesz podzielić swoją nieruchomość?

Wykonamy dla Ciebie kilka koncepcji zgodnych z lokalnymi oraz ogólnymi przepisami, tak, abyś bez nerwów i straty czasu mógł szybko podjąć właściwą decyzję.

Chcesz zacząć budować swój wymarzony dom?

Wykonamy dla Ciebie w szybkim tempie mapę do celów projektowych, na życzenie również w formie elektronicznej, bez zwiększania kosztów robocizny. Będziemy w stałym kontakcie z Twoim projektantem  lub firmą budowlaną, abyś nie musiał się o nic martwić. Wytyczymy twój zaprojektowany dom, a po zakończonej budowie, zinwentaryzujemy powykonawczo inwestycję, abyś mógł uzyskać pozwolenie na użytkowanie obiektu, dając przy tym spore upusty.

 

Chcesz podjąć współpracę, aby mieć stały dostęp do zespołu geodezyjnego niezbędnego w realizacji swoich projektów?

 

Wystarczy zadzwonić lub napisać maila, na pewno się odezwiemy. Podejmując stałą współpracę możemy w każdej chwili wycenić dla Ciebie każdą robotę i pomóc w przygotowaniach ofert przetargowych. Jesteśmy w stanie rozpocząć robotę w ciągu 24h, jeśli termin jest napięty, abyś na czas mógł rozpocząć budowę.